Екип

Директор

Дорина Желязкова

Заместник - директори

Анета Желязкова – учебна дейност

Ваня Зафирова – учебна дейност

Славка Славова -  административно-стопанска дейност

Педагогически съветник:

Димитър Димитров

Логопед:

Тоня Борисова

Ресурсни учители:

Катя Владинова

Светомира Кирилова

Преподаватели начален етап

  • Даниела Тодорова – старши учител – 1а клас
  • Галина Петкова – учител – 1б клас
  • Веселина Атанасова – старши учител – 1в клас
  • Невена Димитрова – старши учител – 1г клас
  • Павлина Запрянова - старши учител – 1д клас
  • Миглена Петрова –учител – 2а клас
  • Ивета Христова –учител – 2б клас
  • Дарина Петрова – старши учител –2в клас
  • Николета Миронова – старши учител – 2г клас
  • Боряна Петрова – старши учител – 2д клас
  • Невена Стефанова – старши учител – 3а клас
  • Мариана Стоянова – старши учител – 3б клас
  • Таня Гъркова – старши учител – 3в клас
  • Марияна Йорданова – старши учител – 3г клас
  • Силвия Дойчева – учител – 4а клас
  • Антоанета Николова – старши учител –4б клас
  • Лора Вълчева – старши учител – 4в клас
  • Донка Вълева – старши учител – 4г клас
  • Таня Христова – старши учител, Английски език
  • Спаска Димчева – старши учител, Домашен бит и техника
  • Кристиян Митев – учител, Физическо възпитание и спорт
  • Славчо Добриков – старши учител, Физическо възпитание и спорт

Преподаватели прогимназиален етап

  • Маргарита Никова – старши учител, Български език и литература
  • Иванка Янчева – старши учител, Български език и литература
  • Анета Русинова – учител, Български език и литература
  • Мария Стоянова – старши учител, Английски език
  • Галина Жечева – старши учител, Английски език
  • Красимира Маркова – старши учител, Английски език
  • Георги Гочев – старши учител, Информационни технологии
  • Снежа Димитрова – старши учител, Математика
  • Тинка Пейчева – старши учител, Математика
  • Кръстина Борисова – старши учител, Математика и ИТ
  • Живко Желязков – старши учител, География и икономика
  • Христо Христов – старши учител, История и цивилизация
  • Гошо Бинев – старши учител, Физика, Човекът и природата
  • Славка Карабелова – старши учител, Биология, Химия
  • Лушка Тонева – учител, Музика
  • Мария Тодорова –учител, Изобразително изкуство
  • Александър Дафинов – учител, Физическо възпитание и спорт
  • Димо Динков – старши учител, Физическо възпитание и спорт
  • Владимира Самарджиева – старши учител, Технологии

Учител в група по целодневна организация

  • Атанаска Щерева – старши учител, Начален етап – 1а група
  • Тонка Чакова – старши учител, Начален етап – 1б група
  • Вероника Драганова – учител, Начален етап – 1в група
  • Жана Ангелова - учител, Начален етап – 1г група
  • Нели Харлова – старши учител, Начален етап – 2а група
  • Недялка Делчева – старши учител, Начален етап – 2б група
  • Деляна Кръстева – учител, Начален етап – 2в група
  • Емилия Драгиева – учител, Начален етап – 2г група
  • Пламена Стоянова – учител, Начален етап – 3а група
  • Петя Русева – учител, Начален етап – 3б група
  • Емилия Апостолова – учител, Начален етап – 3в група
  • Флоранс Кръстева – учител, Начален етап – 4а група
  • Боряна Иванова – учител, Начален етап – 4б група
  • Габриела Колева – старши учител, Прогимназиален етап – 5 група
  • Ралица Атанасова – учител, Прогимназиален етап – 6 група
  • Марияна Костадинова – старши учител, Прогимназиален етап – 7 група

Служители Администрация

  • Мария Стоянова – главен счетоводител
  • Антоанета Господинова – касиер-домакин
  • Милена Георгиева – Завеждащ административна служба
  • Венета Шаркова – Библиотекар

 

снмка екип 2021

15.09.2011

 

 

 


Печат